تبلیغات
امام عشق - عشق به حسین(ع) مرز ندارد/زائران کشورهای مختلف در پیاده‌روی اربعین

طریق الحسین(ع) همزمان با اربعین میزبان خیل عظیم عزادارانی است که از کشورهای مختلف راهی این سرزمین شده‌اند تا عشق و علاقه خود را به سالار شهیدان نشان دهند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: عشق به حسین بن علی(ع) دل میلیون‌ها عاشق را مجذوب خود کرده است و این روزها به مناسبت اربعین حسینی، شیعیان از نقاط مختلف جهان خود را به کربلا رسانده اند تا در اربعین حسینی زائر اباعبدالله الحسین(ع) باشند.

«سحام اسماعیل» خانم لبنانی است که از جنوب این کشور و از منطقه زاهیه در مراسم پیاده‌روی اربعین شرکت کرده است.

او که پرچم لبنان را هم پشت سرش بسته و با حرارت خاصی سخن می‌گفت، در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید : ما از نیروهای حزب الله لبنان هستیم و عشق به اباعبدالله الحسین(ع) ما را به کربلا کشانده است.

سحام اسماعیل می‌گوید که خانه‌دار است و ۸ فرزند دارد و به همراه ۱۱ نفر از نیروهای حزب الله از لبنان راهی کربلا شده است.

او گفت که اینجا هیچ چیز قابل توصیف نیست و عشق به سیدالشهدا(ع) را تصاویر و خبرها نمی‌توانند آن‌گونه که هست انتقال دهند و انسان تا خودش به چشم خود نبیند نمی‌تواند عظمت شیعه را در این ایام درک کند.

این بانوی لبنانی اظهار داشت: من می‌خواهم به نمایندگی از نیروهای حزب الله و مقاومت به تمام شیعیانی که در این مراسم حضور دارند و همه آن‌هایی که دلشان می‌خواست ایام اربعین حسینی(ع) در کربلا حضور پیدا کنند اما به هر دلیل موفق نشدند، این پیام را بدهم که ان شاء الله روزی حزب الله پیروز شده و وعده الهی که همان استقرار اسلام در تمام دنیا است محقق خواهد شد.
طبقه بندی: زیارت اربعین، 
برچسب ها: عشق به حسین(ع) مرز ندارد/زائران کشورهای مختلف در پیاده‌روی اربعین، اربعین حسینی، عشق به اباعبدالله الحسین(ع)،  
دنبالک ها: عشق به حسین(ع) مرز ندارد/زائران کشورهای مختلف در پیاده‌روی اربعین،  

تاریخ : جمعه 12 آبان 1396 | 12:39 ق.ظ | نویسنده : مهدی خادمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.