تبلیغات
امام عشق - یکسال، روزی ۲ دلار کنار گذاشتم تا هزینه سفر را تهیه کنم+عکس

«خیریه علی قمهیز» هم یکی دیگر از بانوان همراه کاروان لبنانی‌ها به کربلا است، او که ۴۷ سال سن دارد، در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به کربلای معلی، بیان می‌کند: چندین بار برای زیارت امام حسین(ع) به کربلا آمده‌ام، اما این بار اولی است که همزمان با اربعین در مراسم پیاده‌روی شرکت کرده‌ام و امروز که این همه زیبایی را در مسیر طریق الحسین(ع) می‌بینم غبطه می‌خورم که چرا زودتر از این، در این مراسم شرکت نکردم.

این بانوی عضو حزب الله لبنان می‌گوید: یک سالی هست که همه دغدغه‌ام حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) شده است و برای همین نزدیک به یک سال، روزی ۲ دلار کنار گذاشتم تا بتوانم هزینه سفر اربعین را تهیه کنم.


او از احساسش در این مسیر می‌گوید که پیاده‌روی اربعین اختصاص به هیچ قشر خاصی ندارد و همه سنین از کودک و بزرگ و زن و مرد در آن حضور می‌یابند.

خانم قمهیز افزود: اگر انسان در یک روز معمولی بخواهد پیاده‌روی کند بعد از چند ساعت خسته می‌شود اما ما با اینکه دو روزی است در حال پیاده‌روی در مسیر نجف به کربلا هستیم هیچ احساس خستگی نداریم و ان شاء الله بتوانیم هر سال در این مراسم شرکت کنیم.
طبقه بندی: زیارت اربعین، 
برچسب ها: عشق به حسین(ع) مرز ندارد/زائران کشورهای مختلف در پیاده‌روی اربعین، مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)، یکسال روزی ۲ دلار کنار گذاشتم تا هزینه سفر را تهیه کنم، پیاده‌روی در مسیر نجف به کربلا هستیم،  
دنبالک ها: یکسال، روزی ۲ دلار کنار گذاشتم تا هزینه سفر را تهیه کنم،  

تاریخ : جمعه 12 آبان 1396 | 12:43 ق.ظ | نویسنده : مهدی خادمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.